II TeamGym Eesti Meistrivõistlused

Nädalavahetusel peeti Mustamäe Elamuste Keskuses, spordisaalis Trefoil II Eesti Meistrivõistlused akrobaatilises rühmvõimlemises (TeamGym).

Osales 150 võimlejat, 18 võistkonda klubidest SK Trefoil, Audentese Spordiklubi ja AK Akrost. Võisteldi neljas erinevas vanuseklassis, kahes grupis.


I grupp TeamGym võistkonnad

Lasteklass  U9

  1. SK Audentes Teemantid
  2. SK Trefoil  Mini

Lasteklass  U11

  1. SK Trefoil Lootus Mix
  2. SK Audentes Osavad
  3. SK Audentes Rubiinid

Noorteklass

  1. SK Audentes Vägevad
  2. SK Trefoil girls
  3. SK Trefoil boys

Juunioriklass

  1. SK Trefoil Junior Men

II grupp TeamGym Trio

TRIO Lasteklass

  1. SK Trefoil boys
  2. SK Trefoil girls
  3. AK Akros lapsed

TRIO Juunioriklass

  1. SK Trefoil Trio Junior
  2. SK Trefoil Trio Junior girls
  3. AK Akros Junior

TRIO Meistriklass

  1. SK Trefoil  Senior
  2. AK Akros Men
foto by Kristina Kevel https://bit.ly/2TB8BxS

TeamGym International Open Cup Portugal Lisbon

Möödunud nädalavahetusel Lissabonis, Portugalis toimunud TeamGym International Open Cupilt noppisid Eesti võistkonnad nii kuld-,hõbe- kui ka pronksikarva medaleid. Eestit oli esindamas 5 võistkonda (Sport club Trefoil): lasteklassis (2), noorteklassis (2) ning juuniorid (1). Kõikidel tiimidel õnnestus saavutada poodiumikoht ning võistlusi võib lugeda igati kordaläinuks.

Tulemused:

TeamGym

Lasteklass (8-11) 1. koht
Noorteklass (10-14) 1. koht
Juuniorid (13-17) 1. koht

TeamGym Microteam

Lasteklassi tüdrukud 2. koht
Lasteklassi poisid 1. koht
Noorteklassi tüdrukud 1. koht
Noorteklassi poisid 3. koht
Noorteklassi segavõistkond 1. koht

Team Gym I Eesti Meistrivõistluste tulemused

Audentese spordihallis peeti laupäeval esimesed Eesti meistrivõistlused akrobaatilises rühmvõimlemises (TeamGym), mis osutusid edukaimaks spordiklubi Trefoil võimlejatele.

140 sportlast ja 20 võistkonda üle Eesti võtsid mõõtu viies erinevas vanusekategoorias.
Võisteldi kolmes distsipliinis – trampett, akrobaatikarada ja vabaharjutus.
Meistrivõistlustest võtsid osa SK Trefoil, SK Adlant, Audentese Spordiklubi ja VK Akros.

Tulemused on leitavad siin: http://www.rgform.eu/result.php?id_prop=511

Vaata ka: